Pabėgimo kambarys

PRAGARAS ŽEMĖJE

Kol Vakaruose švenčiame demokratiją ir baigiame pamiršti Pasaulinių karų siaubus, XXI amžiuje Šiaurės Korėjoje politinių kalinių stovyklos atkartoja sovietinių gulagų žiaurumus. Spėjama, kad net dabar jose daugiau nei 80 tūkstančių žmonių kenčia sekinantį badą, kankinimus, sunkiuosius darbus, gal net eksperimentus su gyvais žmonėmis…
Šiame galvosūkių ir siaubo kambaryje atkūrėme pačius realistiškiausius pojūčius iš tokios paslaptimi ir ašaromis apgaubtos vietos. Čia nebūsite saugūs - nežinia kas Jus stebi pro rakto skylutę ar slaptą angą iš šalia esančio kambario. Šiaurės Korėjos diktatorius Kim Jong Unas garsėja savo keistais potraukiais ne tik žaisti žetonais, bet ir stebėti bandymus su žmonėmis, tad noredami išsilaisvinti turėsite ne tik atrakinti daugybę paslaptis kalinančių spynų, bet ir pasikliauti savo komandos nariais, pasitikėti jų sprendimais ir pastebėti pačias menkiausias detales.
Čia persipins ir susijungs komandos žaidėjų likimai, kurių baigtis viena iš dviejų - arba per valandą nugalėsite stingdantį siaubą ir viršų paims Jūsų šaltas protas, arba iki gyvenimo galo liksite kalėti ir turėsite marias laiko apgalvoti kuo neįtikote diktatoriškajam režimui.