Naudinga žinoti

KAIP UŽSIREGISTRUOTI?
Mūsų pabėgimo kambarius galite rezervuoti 3 būdais. Rinkitės jums patogiausia iš išvardintų žemiau. Jei turite klausimų, prieš registraciją galite susisiekti su mumis žinute per Facebook, el. paštu arba telefonu. Toliau skaitykite apie galimus registracijos būdus.

  1. Telefonu: +37060310114. Paskambinę galite iš karto sužinoti šiuo metu esančius laisvus laikus, žaidimo kainą ir išsirinkti savo pramogą. Rezervavus laiką telefonu, po pokalbio gausite patvirtinimo žinutę. Joje matysite mūsų adresą ir jūsų pasirinktą laiką. Taip žaidimo dieną galėsite nesunkiai rasti mūsų kambarius.

  2. Parašius laišką elektroniniu paštu: labas@alkatrasas.lt. Laiške paminėkite, kurį kambarį norite rezervuoti, žaidimo datą ir laiką. Jeigu jūsų norimas laikas būtų užimtas, parašysime jums galimus artimiausius laisvus laikus.

  3. Parašius mums žinutę per Facebook ar Instagram platformą.

ATVYKSTANT SVARBU ŽINOTI

Mūsų pabėgimo kambariai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. Norint pramogauti mūsų kambariuose, būtina išankstinė rezervacija. Visiems užsiregistravusiems mes atsiunčiame patvirtinimą sms žinute. Pramogos dieną siūlome atvykti 5-10 minučių prieš žaidimą. Mūsų kambariuose nereikia jokios ypatingos aprangos. Visos patalpos yra švarios todėl galite pasipuošti ir nebijoti išsitepti savo rūbų.

Jeigu žaidime dalyvaus tik vaikai, apie tai privalote pranešti registracijos metu. Taip pat įvertinkite savo komandos narių skaičių, nes mūsų Alkatraso pabėgimo kambariuose priimame 2-8 žmonių grupės. Galvosūkių kiekis yra pritaikytas tokio dydžio grupėms, kad visi dalyviai turėtų veiklos. Optimalus grupės dydis užtikrina kokybišką pramogą kiekvienam dalyviui. Jeigu norite atvykti su didesne grupe, siūlome rezervuoti 2 kambarius vienu metu ir pasidalinti į 2 komandas.

Jeigu švenčiate gimtadienį ar norite nustebinti savo komandos draugą ar draugę - galime kambaryje paslėpti jūsų dovaną. Spręsdami galvosūkį, dovaną atrasite žaidimo eigoje. Apie tai būtina iš anksto mums pranešti ir suderinti detales (kokio dydžio dovana, kada galėsite ją perduoti). Kalėjimo viršininkas paslėps jūsų dovaną prieš jums atvykstant pramogauti.

Atsiskaitymas Alkatraso kalėjime yra tiek grynais pinigais tiek kortele. Taip pat galime išrašyti jums ir sąskaitą. Jeigu atsiskaityti norite dovanų kuponu, praneškite apie tai iš anksto registracijos metu. Prieš atvykdami nepamirškite pasižiūrėti kupono galiojimo datos. Jeigu kupono galiojimo laikas baigėsi, visada galima jį prasitęsti papildomai dar 3 mėnesiams. Dėl mūsų dovanų kupono galiojimo laiko pratęsimo žiūrėkite laukelį ,,Dovanų kuponų taisyklė“ arba kreipkitės telefonu arba elektroniniu paštu nurodytais kontaktų skiltyje.