Privatumo politika

SĄVOKOS

1.1. Taisyklės – šios prekių pirkimo – pardavimo elektroninėje parduotuvėje www.alkatrasas.lt taisyklės.

1.2. Pardavėjas – UAB „Servitium“, juridinio asmens kodas 305665964,
Šaltinių g. 44, Stančiai, LT-96338 Klaipėdos r.

1.3. Parduotuvė – elektroninė parduotuvė www.alkatrasas.lt

1.4. Pirkėjas – fizinis ar juridinis asmuo, Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka turintis teisę savo vardu sudaryti sandorius bei šių asmenų tinkamai įgalioti atstovai.

1.5. Asmens duomenys – Pirkėjo vardas, pavardė, prekių pristatymo adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas.

ASMENS DUOMENŲ APSAUGA IR TVARKYMAS

2.1. Prieš pirkdamas Parduotuvėje, Pirkėjas privalo atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose nurodyti savo asmens duomenis (vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą), kurie būtini prekėms pirkti, pristatyti ir mokėjimams vykdyti.

2.2. Pardavėjas turi teisę rinkti ir apdoroti asmens duomenis, kuriuos Pirkėjas pateikė Pardavėjui, ir, esant būtinybei, atskleisti juos tretiesiems asmenims, kai ir kiek tai būtina užsakymo įvykdymui, duomenų tvarkymui arba Pardavėjo veiklos planavimui ir analizei. Pardavėjas taip pat turi teisę naudoti Pirkėjo asmens duomenis reklamos ir informacijos pateikimo Pirkėjui tikslais Pardavėjo veiklos ribose. Pirkėjo duomenys gali būti panaudoti informacijos siuntimui arba kitai internetinės parduotuvės veiklai tik gavus Pirkėjo sutikimą. Taisyklių 2.2. punkte nustatyta tvarka atliktas šio teisinio dokumento patvirtinimas kartu reiškia sutikimą dėl asmens duomenų panaudojimo šiose Taisyklėse nustatytu tikslu.

2.3. Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir/arba telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.

2.4. Pirkėjas patvirtina, kad jis turėjo galimybę susipažinti su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis bei turi šias teises:

susipažinti su savo duomenimis bei reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius asmens duomenis;

bet kuriuo metu uždrausti jo asmens duomenų rinkimą ir apdorojimą, išskyrus atvejus, kai tai būtina reikalavimų, kylančių iš pirkimo-pardavimo akto, įvykdymui arba Užsakymo įvykdymui;

reikalauti ištaisyti, sunaikinti asmens duomenis arba sustabdyti asmens duomenų tvarkymo veiksmus, atsisakyti, kad jo duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, išsiunčiant pranešimą el. paštu labas@alkatrasas.lt arba jį pateikus Pardavėjo buveinės adresu, nurodytu 1.2. punkte.

INFORMACIJA APIE NAUDOJAMUS SLAPUKUS

3.1. Pardavėjo interneto svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra mažos apimties tekstiniai failai, saugomi svetainės lankytojo naršyklėje ar įrenginyje (asmeniniame kompiuteryje, mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje).

3.2. Slapukų dėka Pardavėjas siekia užtikrinti malonesnę patirtį asmenims, naršantiems Interneto svetainėje bei tobulinti pačią Interneto svetainę.

3.3. Slapukus, naudojamus Interneto svetainėje, galima sugrupuoti į šiuos tipus:

Funkciniai slapukai yra skirti tam, kad svetainė galėtų atlikti pagrindines funkcijas. Šie slapukai leidžia naršyti svetainėje ir naudotis pageidaujamomis jos funkcijomis, pavyzdžiui, įsimena vartotojo paskyros duomenis.

Veiklos (analitiniai) slapukai (_ga, /Google Analytics) renka anoniminę informaciją apie tai, kaip lankytojai naudoja svetainę. Pateikdami informaciją apie aplankytas sritis, svetainėje praleistą laiką ir bet kokias iškilusias problemas, pavyzdžiui, klaidos pranešimus, šie slapukai padeda Pardavėjui suprasti, kaip lankytojai elgiasi svetainėje. Ši informacija padeda pagerinti svetainės veikimą.

3.4. Pirkėjas gali ištrinti arba blokuoti slapukus pasirinkęs atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, leidžiančius atsisakyti visų ar dalies slapukų. Žinotina, kad naudojantis tokiais naršyklės nustatymais, kurie blokuoja visus slapukus (įskaitant būtinus slapukus), gali iškilti problemų naudojantis visomis ar dalimi Interneto svetainės funkcijų.